KONST / Litografier / Färglitografi 13862122
nr 1386 2122
Färglitografi
Tjernetskaya, Moskvaaveny. Signerad, daterad 1962. Motivet: 32x42, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:55:10
22/3 08:58:05
22 mar